FuzjaOT

Forum FuzjaOT.zapto.org


#1 2009-11-05 22:51:53

Wodzu

Administrator

Sk±d: Lublin
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 74
WWW

TUTOR CONTEST- zostan tutorem

Witam,
dnia 5.11.2009r. został rozpoczęty konkurs na tutora.
Szukamy kilku tutorow.
Tutor powinien byc osoba odpowiedzialna, otwarta, doswiadczona, rozwazna, bezstronnicza i majaca troche czasu na swoje obowiazki.
Kandydat na tutora powinien:
- znac regulamin servera i forum
- znac mape, questy, npc
- pomagac graczom
- znajdowac bugi i informowac o nich administracje
- udzielac sie na kanale help
- godnie reprezentowac swoje stanowisko i server
- administracja powinna go kojarzyc
- dobrze się komunikowac
Kandydat na tutora nie powinnien:
- miec bana
- bluzgac
- wprowadzac administracje i graczy w blad

Aby zostac tutorem trzeba napisac podanie, do którego załaczyc pare spraw[czytaj dalej]
W podaniu trzeba napisac:
- wiek
- nick w grze, lvl, profesja
- imie/pseudo
- czas jaki moze poswieci swojemu obowiazku
- do¶wiadczenie
- kiedy rozpocz±łes(-as) swoja zabawe z gra na fuzji
- dlaczego ty?(nie pisz, że to od nas zależy. Opisz swoje dobre strony, moze własnie tym nas do siebie przekonasz)

Nowych tutorów poznamy za ok 1,5tygodnia

Offline

 

#2 2009-11-05 22:54:22

Vertricus

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 21

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

pomagac graczom

Czy w to wlicza się ich zabijanie poprzez power abuse?

Offline

 

#3 2009-11-06 08:06:29

supreme

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-11-06
Posty: 9

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

Gdzie należy napisać owe podanie ? Tutaj, czy na PM ? ;>

Offline

 

#4 2009-11-06 18:18:45

Wodzu

Administrator

Sk±d: Lublin
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 74
WWW

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

supreme napisał:

Gdzie należy napisać owe podanie ? Tutaj, czy na PM ? ;>

najlepiej dać tutaj i jedn± kopie na PM.

Offline

 

#5 2009-11-06 22:02:05

Archer

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-06
Posty: 3

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

- 17 Lat
- Archer 230 Royal Palladin
- Wiktor
- 5/6h dziennie
- W tibie gram 7 lat
- Miałem tutorów na innych ots typu exoria.pl
- 1,5 miech
- Przydaje sie , jestem pomocny znam prawie cala mape.

Ostatnio edytowany przez Archer (2009-11-15 00:32:55)

Offline

 

#6 2009-11-06 23:13:10

KARK

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-06
Posty: 1

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

1. ReGulamin vv proszęsie zapoznac
I - Gra

1 - Kradzież kont należących do gracza, jest nielegalna i karana.
2 - Używanie kanałów publicznych niezgodnie z ich przeznaczeniem wiążę się z kara.
2.1 - Help pomoc w grze.
2.2 - Game-Chat- rozmowy dotyczące gry.
2.3 - Trade- oferty sprzedaży i kupna.
2.4 - RL Chat- rozmowy nie związane z gra.
3 - Wykorzystywanie i ukrywanie błędów serwera,gry dla własnego zysku jest karalne, należy natychmiast powiadomić o tym Goda,Gma,Cma
4 - Jakakolwiek działalność na niekorzyść serwera jest karana (powodowanie crashy, reklamowanie innych serwerów)[ipban,kasacja konta].
5 - Podszywanie się pod GM/GODa lub innych graczy jest zabronione i karane usunięciem konta.
6 - Powoływanie się na członka OTSa bez wcześniejszego przedstawienia problemu jest niedozwolone (mappera, tutora)itd...
7 - Zakazane jest korzystanie z botow sd combo,expienie...Nie dotyczy Trainerów
8 - Gm/God/Cm nie biorą odpowiedzialności za hacki, od tego macie recovery-key.[I proszę je wyrabiać]

II - Konta

1 - Każdy gracz odpowiada za numer i hasło swojego konta. GM/GOD nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje ewentualnej ich utraty.
2 - Zakazanym jest tworzenie postaci z nickiem:
2.1 - Obraźliwym , w każdym języku.
2.2 - Udającym wywyższoną pozycje (Jestem Gieemem)..
2.3 - Zawierającym bezsensowna kombinacje liter, np. (Afiodfhfdh).
2.4 - O niepoprawnym formacie, np. (staaaaaanio).

III - God/Gm/Cm/Tutor

1 - GM/GOD/CM maja zawsze racje.
2 - GM/GOD/CM nie dają free iems.!!!
3 - Problemy do GM/GODa/CMa należy zgłaszać poprzez wbudowana funkcje RRV - Report Rule Violation. By jej użyc, naciskamy jednocześnie przyciski CTRL+R. Dopuszcza sie tez PM i na help ale prosze tego nie naduzywac.
3a - Jeżeli nie ma w tym czasie online nikogo z Supportu.Używamy strony servera i wbudowanej funkcji Bug Tracker.
4 - GM/GOD/CM nie zajmuje się teleportami, pomocą w questach, czy kickowaniem graczy by im pomoc!!!.
5 - GM/GOD/CM nie ponosi odpowiedzialności za straty graczy spowodowane ewentualnymi błędami serwera.
6 - Podawanie nieprawdziwych dowodów, które mogą przyczynić się do jakiejkolwiek kary drugiego gracza jest surowo karane.
7 - Gracz ma prawo odwoływać się od decyzji GMa/GODa/CM na forum (Help), koniecznie popierając się dowodami. W innym przypadku, tłumaczenia są ignorowane.

IV - Strefa banów:

1 - CaveBotting = ban 3 dni.(Nie ma żadnych ostrzeżeń,notatek i innych takich)
2 - Ban za zabijanie graczy = 3 dni.
3 - Reklamowanie innego Ots = ban na ip (dla upartych ban na maske)
4 - Nie zgłoszenie błędu i Crashowanie servera = ipban(w zależności)+ kasacja konta

V. SMS Shop

1 - Wysylajac SMSa wspomagasz serwer za co otrzymujesz punkty premium.
2 - Punkty możesz wymienić na upominki, lecz nie musisz.
3 - Administracja serwera FuzjaOT nie odpowieda za błędnie wysłane SMS-y.
4 - Kupujący nabywa prawo do użytkowania przedmiotów. Nie staje się ich włascicielem. Włascicielem nadal pozostaje administrator serwera Fuzja.
5 - Adminisrtacja serwera nie ponosi odpowiedzialno?ci za utratę przedmiotów.
6 - Użytkownik nie ma możliwo?ci odzyskania punktów premium czy też pieniędzy za wysłaną wiadomosc.

VI Administracja

1 - Konta użytkowników są własnością Administratora Serwera który ma prawo w każdej chwili takowe usunąć z przyczyn nieokreślonych.
2 - Administrator serwera ma pełne prawo do dawania blokad IP oraz banowania kont bez podawania przyczyn.

~~Zalogowanie się do gry jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

~~Złamanie tych reguł może poprowadzić do bana postaci jak również zbanowania całego konta. W niektórych sytuacjach można dyskutować na temat popełnionych błędów umyślnie, lub też nie.

~~Regulamin może ulec zmianie w dowolnej chwili. Informacja o tym będzie widniała na stronie głównej.
2.Mape znam sie grało na rl i questy znam cos questow*
3.Pomoge czaczowi jak ocos mnie zapyta.
4.Bede sie pytał czaczy czy ktos nie znajdł buga lub czegos.
5.Zawsze wchodze na kanał help nawet je¶li nie bylem kedys TUTOREM.
6.Postarem sie cos z tym zrobic.
7.dobrze.
Kandydat na tutora nie powinnien.
wogule nie che banowac ludzi na Fuzjiot
bo po
1.poco dawac bany od tego jest GOD a nie tutor.
2.nie pyskowac.
3bende to prowadził.

W podaniu trzeba napisac.
-AGE-OLD-14
-nick-Skarplacz oraz Sznyta'ek,i takie tam nob hary po 150lvl+ (skarplaczem mam 230+ expie ROYAL PALADIN i jecze Elite knight ).
-Dominik/KZYWKA-Sznyta.
-gram tak 3h potem na uka i czas na przyjemnosci chyba ze potem jecze wbija albo w weekend gram po 5h z przerwami.
-Gimnazjalne.
-na fuzji juz grałem z 4miechy z 3 restartow harow czy 2 chyba od poczontku jak powstał FUZJA OTS prawie najlepszy ots na korym grałem.
-wogule che zostawc tutorem bo moze kedys" zrobie otsa swojego takigo jak Fuzja .
OK to juz na koniec to juz mialem powdzeć na konkurs na tutora rzegnam...CYa

Offline

 

#7 2009-11-07 08:07:50

Bumbek

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-10-05
Posty: 23

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

Do Pana UP
Po 1 jeste¶ debilem [bez obrazy!]
Po 2 jeste¶ analfabet± [bez obrazy!]
Po 3 w ogóle nie znasz tibii [np. tutor nie może dawać banów- to mnie zażenowało]

W podaniu trzeba napisać:
Lat 15
Typha, Bumbek, Blocker'ek [220ms,230rp,215ek- w tym bumbek był 1 z pierwszych postaci na OTS] [chce tutka na blocker'ka jakby co0
Arcisz
Zależy gdyż jestem w 3 klasie gim i mam egzamin ale tak ¶rednio to 5-6h [teraz jestem mocno chory i tylko jak dobrze się czuje to wejdę ]
Ojj w Tibie gram od 3 klasy podstawówki czyli prawie 7lat
4 October czyli prawie na samym pocz±tku ^^
- bo inni kandydaci za przeproszeniem to s± do DUPY a ja i tak będę pomagać graczom ale kto¶ z "pomarańczowym mazaczkiem" na help budzi większy respekt oraz zaufanie.

Offline

 

#8 2009-11-07 10:44:24

Sallaqum

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 3

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

Witam wszystkich.Nazywam się Mateusz , mam 18 lat.Posiadam w grze 183 level  jest to elite knight ,który nazywa się Sallaqum.Obowiazku tutora moge poswiecic z godzine , dwie.Doswiadczenie na otsach posiadam , poniewaz mialem swojego ots oraz bylem tutorem na innym otsie.Na Fuzji zaczelem grac od 3 Listopada.Dlaczego Ja? wydaje mi sie ,ze bardzo łatwo sie ze mna dogadac oraz jestem osoba otwarta.Pozdrawiam Sallaqum

Ostatnio edytowany przez Sallaqum (2009-11-07 22:43:51)

Offline

 

#9 2009-11-07 17:01:03

kaziu05

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 2

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

Witam mam 16 lat, Łukasz (Kaziu)
A więc tak mam 225 ek na otsie (zwiększa się) nick: Honerius
Na otsie tak czy owak jestem online przynajmniej 3 godziny dziennie a nawet do 12-stu (z czego okolo 2 godzin musz byc afk ale pozniej wracam)
Posiadam dosyc spore doswiadczenie z Rl Tibi jak i z roznych otsow. (na rl Tibi doszedlem 87ek, 110ek, i akutalny 106 ek, poza tym bylo sporo innych postaci ktorych nie pamietam )
na fuzji zaczolem grac kilka tygodni temu a dokladnie: Created    16 October 2009, 6:26 pm
Dlaczego ja? poniewaz chce pomoc w rozwoju tego otsa poczatkowo bardzo mi sie podobal do poki nie zobaczylem "chamstwa". Znam duzo rzeczy dzieki ktorym ots moze byc jeszcze lepszy! 
P.S. Nie sadze ze teraz jest zly xD
Pozdro Kaziu.

Ostatnio edytowany przez kaziu05 (2009-11-07 17:03:53)

Offline

 

#10 2009-11-08 11:10:20

Aurix

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 1

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

wiek: 15 lat.
nick, lvl, profesja: Aurix, ED, aktualnie 160, ale będzie większy.
imię: Marek.
czas: 3-4h.
do¶wiadczenie: często dostawałem GM b±dĽ Tutora, nie ze względu na to, by pisać na czerwono, lecz dlatego, że pomagałem innym graczom oraz w pewnym stopniu zajmowałem się serverem.
gra na fuzji: grę rozpocz±łem ok miesi±ca temu.
dlaczego ja?: jestem ambitny, kiedy co¶ zaczynam zawsze staram się to dokończyć, nie ignoruje graczy i nie jestem wulgarny wobec otoczenia. My¶lę, że byłbym dobrym tutorem ale wybór pozostawiam wam.

Chciałbym jeszcze dodać, że gram od tibi 7.6 więc to już będ± jakie¶ 4 lata. Mapę znam bardzo dobrze, gdyż jest to rl mapa, a do¶ć często grałem na rl tibi. Dorobiłem się 47ed oraz 128ek.

PS: Jakby Myndi był odważny to by nie grzał pz PZDR ^^

Ostatnio edytowany przez Aurix (2009-11-13 21:35:42)

Offline

 

#11 2009-11-08 12:50:14

Aldruhn

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 1

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

-Lat 18
-Aldruhn, lvl 270, Profesja Poyal Palladin
-Robert , Robson, W±su ,
- Czas mam nieograniczony gra zalezy od mojej checi ale zazwyczaj jestem online od rana do 15 i pozniej od 19 do 12, Ale wrazie potrzeby bycia online moglbym byc 24h
-Moze zaczne od tego ze gram w Tibie od 4 lat , Grałem na Aldorze wyexpiłem 81ek, gralem tez na Candi 56ek, grałem również na wielu Ots z rl Mapa jak i z innymi. Znam Regulamin ots jak i Questy , zawsze postaram sie Pomóc , Miałem Goda na ots Xamash.pl ale niestety juz nie mam . Miałem swojego ots ale wysiadl mi serv poniewaz miałem za slabego kompa... Gralem na Fuzji od pocz±tku prawie przed resetem charow mialem 300rp i 250 ek.  Mówi±c wprost znam dobrze Gre "TIBIA"
-Dlaczego ja Bo jestem pewny ze dopilnuje dobrze obowi±zki ots , i z mil± checia pogram w gre tibie nie tylko id±c expic ale idac pomagac innym gracza i ulepszac ots ... lubie zmiany a grze , znam sie na sprawach serva , map editor itp. (juz na ots fuzji mam pare debugów ) . Lubię tez chodzic na wary ale takie open Battle. dlatego bym staral sie na ots stosowac cos takiego ;p prawde mowiac to jest lepsze niz bicie 1 vs7 . Mam na osiedlu u siebie qmpla co ma na Aldorze pvp 340Rp .  Aldruhn . ma tutora rl tibia< .  i wrazie potrzeby jest wstanie mi pomóc wrazie jakbym nie  wiedzial czegos sam ;p wiadomo nikt nie wie wszystkiego ;D.

Ps" O tutorze pisałem God Wodzu przed resetem servera i widze ze wkońcu zabrał sie za to ;p Pozdrawiam .

Offline

 

#12 2009-11-08 13:43:58

supreme

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-11-06
Posty: 9

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

- 19 lat
- Supreme, lvl 325, Master Sorcerer
- Marcinek
- 3-4h~
- do¶wiadczenie mega 6-7 lat~, Własne otsy, funkcje Gm'a, Tutora, Senior Tutora, CM'a ... (Komendy na pamięć)
- FuzjaOT od 10 paĽdziernika. to już miesi±c
- My¶le, że byłym odpowiedni± osob± ze względu na do¶wiadczenie i wiek, często dzieci maj± Gma co nie jest dobrym efektem... Znajomo¶ć mapy bardzo dobra, szczególnie że to real mapa.. Osi±gi na real tibi 127 royal paladin, 181 master sorcerer

Decyzja należy do was, pozdrawiam

Edit: Do funkcji dodam jeszcze, że byłem mapperem na kilku otsach również.

Ostatnio edytowany przez supreme (2009-11-08 13:45:55)

Offline

 

#13 2009-11-08 13:50:42

JadeCzolgiem

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 1

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

Witam, 19 lat, Jade Czolgiem, 194 ED, mam na imie Tomek, w wolnych chwilach gram czasami jest to godzina czasami 5 o roznych porach dnia mozna mnie zastac online, Gralem na Rl Tibii pod nickiem Vajs Roj lecz sprzedalem postac na lvlu 157 gralem takze na wielu otsach i spelnialem role tutora czynnie oraz na krotko metrazowym OTsie spelnialem role GM'a. Chcialbym sie podzielic swoja wiedza na temat tej gry oraz podkreslic ze nei jestem stronniczy nawet jesli kogos nie lubie staram sie byc asertywny  oraz wyrozumialy. Jestem takze cierpliwy to chyba najbardziej potrzebne na pozycji tutora. Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej decyzji pozdrawiam.

Zapomnialem dodac na FuzjaOT jestem od 13 pazdziernika, a w  Tibie gram juz okolo 6-7 lat.

Ostatnio edytowany przez JadeCzolgiem (2009-11-08 13:53:14)

Offline

 

#14 2009-11-08 14:11:00

Sallaqum

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 3

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

Chlopaki chyba cos swirujecie z tymi postaciami

Offline

 

#15 2009-11-08 19:30:15

Exiva Sam Mie

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 1

Re: TUTOR CONTEST- zostan tutorem

-15 lat
-w przeszło¶ci grałem Burak(ek)/Myndi(rp)   TeraĽniejszym charem którym gram jest "Exiva Sam Mie"(ek 130lvl) oczywi¶cie będzie większy
-Tomek pseudo: "Kołczan"
-gram ok.2-4h dziennie
-Hmm do¶wiadczenia w postaci Gm/Tutora nie mam za wiele.W tibie gram ok. 3 lata nie mam zbytnio sukcesów w rl tibi, natomiast znam bardzo dobrze mapkę.
-na Fuzji gram jaki¶ miesi±c
-jak każdy z nas mam swoje wady i zalety taki jak: miły, odważny,szczery
My¶lę, że pozytywnie rozpatrzycie moj± sprawę.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl