FuzjaOT

Forum FuzjaOT.zapto.org

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-11-17 23:58:54

Xardas Rooks

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 3

uptead rooka

Witam
Chyba każdy Rookslayer się zemną zgodzi że powoli brakuje miejsc na expienie , postanowiłem w imieniu swoim i innych Rookslayerów poprosić aby przy następnym upteadie powiększyć expowiska z dragami i niedźwiedziami ;] , oprócz tego dodać npc u którego można by sprzedawać lota z dragów i innych potworków , przydało by sie tez dobudować domki lub oczyścić domki z graczy którzy są już nieaktywni np 2- tygodnie bo po co maja zajmować domki skoro i tak nie graja a innym się przydadzą

              Xardas Rooks

Offline

 

#2 2009-11-18 00:24:00

Wodzu

Administrator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 74
WWW

Re: uptead rooka

postulat accepted ;] wstępnie updatu mozna sie spodziewac w nocy z piątku na sobote.

Offline

 

#3 2009-11-18 19:21:55

zaja

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 18

Re: uptead rooka

ja jestem za powiekszeniem respa nie z niedzwiedziami ale np z rotami ;p i powiekszyc troszhe dragi tak z 4 do 5 dragow wiecej ;p no i dodac npc co laduje softy ;p pozatym przydalo by sie troszke zwiekszyc rate na skile ale spoko ;d nie bede juz wymyslal bo wiecej bym wymyslil ;p takie np jak jakies male czary ;d ale spoko ;d pozdro:)

Offline

 

#4 2009-11-18 21:39:00

Xardas Rooks

Nowy uzytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-17
Posty: 3

Re: uptead rooka

@up zgoda oprócz jednego : nie powiększać ratów na skile a jak juz czar to najlepiej jakiś na światło i bardzoooo słaby na leczenie to wszytko ;] a więcej  niedźwiedzi  się przyda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl